#Całym Życiem – relacja :)

#CałymŻyciem 8 kwietnia harcerski i harcerze naszego Hufca uczestniczyli w Harcerskim Dniu Skupienia. Wydarzenie to połączyło trzy organizacje harcerskie: ZHP, ZHR oraz Skautów Europy, aby wspólnie zatrzymać się przed nadchodzącymi świętami Wielkanocy i podzielić się dobrem. Program był tak skonstruowany, aby każdy mógł zaczerpnąć coś dla siebie, poświęcić czas dla Boga, a także spotkać się z drugim człowiekiem. Harcerze dzielili się przemyśleniami dyskutując o Prawie Harcerskim, a podczas kominka doszło do ciekawych przemyśleń na temat autorytetów. Jako symbol stawiania wysokich celów każdy miał możliwość zobaczyć Szczecin z wieży katedralnej. Centralnym momentem była Msza Święta, po której słowa zostały wprowadzone w czyn, a harcerze zakasali rękawy i pomagali w rozdawaniu zupy bezdomnym u Sióstr Misjonarek Miłości.